Oferta » Ubezpieczenia

Nasza firma dokłada wszelkich starań, aby klient był zadowolony i w pełni obsłużony. Dbając o jego komfort i wygodę stworzyliśmy kompletny i zarazem unikalny program ubezpieczeniowy. Jesteśmy w stanie zaproponować Państwu pakiety ubezpieczeń OC, AC i NW na bardzo atrakcyjnych warunkach, którym towarzyszą proste procedury:

  • Klient wybiera odpowiadający jego potrzebom pakiet ubezpieczeniowy,
  • Nasz doświadczony doradca przygotowuje wszelkie stosowne dokumenty, a w następnej kolejności zawierana jest umowa.

Stworzone specjalnie dla Państwa ubezpieczenie gwarantuje, że w razie potrzeby pojazd zostanie naprawiony w autoryzowanym serwisie.

Warto zatem skorzystać z oferty ubezpieczania w miejscu zakupu auta.

Ubezpieczenia OC

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadacza pojazdu mechanicznego zapewnia ochronę w przypadku szkód wyrządzonych przez niego innym osobom. Jest to ubezpieczenie obowiązkowe dla wszystkich posiadaczy pojazdów zarejestrowanych w Polsce.

Pakiet OC i AC

Pakiet ubezpieczeniowy jest to kompleksowe ubezpieczenie komunikacyjne obejmujące najważniejsze ryzyka związane z użytkowaniem samochodu. W skład pakietu wchodzą ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej, auto casco, kradzieży, assistance, następstw nieszczęśliwych wypadków oraz zielonej karty.

Ubezpieczenia majątkowe

Ubezpieczenie mieszkania lub domu obejmuje następstwa szkód wyrządzonych przez kradzież, włamanie, rabunek, ogień, zalanie, powódź, huragan, uderzenia piorunu, eksplozje, grad, upadek statku powietrznego, lawiny, obsuwania się ziemi oraz odpowiedzialności cywilnej i NNW w życiu prywatnym. Ponadto oferujemy ubezpieczenia zdrowotne.

Ubezpieczenie OC oraz mienia dla firm

Ubezpieczenie adresowane jest do wszystkich podmiotów mogących ponosić odpowiedzialność cywilną za szkody wyrządzone w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą lub posiadanym mieniem. Nasza firma oferuje również pełną ofertę ubezpieczeń mienia i środków transportu dla firm. Dodatkowo w naszej ofercie znajdziecie Państwo specjalistyczne ubezpieczenia dla firm takie jak:

  • OC przewoźnika,
  • Cargo - ubezpieczenie mienia w transporcie
Zawsze jesteśmy do dyspozycji!
- masz pytania odnośnie oferty?
- chcesz zamówić auto?
- interesuje Cię kredyt, leasing,                  ubezpieczenie?
Zadzwoń 507 101 830 lub napisz: info@sonarautomax.pl

Poznaj naszą firmę bliżej, tworzymy zgrany, prężnie działający zespół fachowców służących zawsze swym doświadczeniem