Kariera

Salon Aut SONARAUTOMAX

Innowacyjna firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku motoryzacyjnym poszukuje kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DZIAŁU AUTORYZACJI NAJMU POJAZDÓW Z FUNKCJĄ KIEROWCY

Miejsce pracy: siedziba – Radom / delegacje - Polska

Oferujemy:

•          pracę w prężnie rozwijającej się firmie,

•          stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

•          możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy,

•          przyjazną atmosferę w pracy,

•          miesięczny okres adaptacji do standardów firmy.

Osoba na powyższym stanowisku jest odpowiedzialna za obsługę klienta zgodnie ze standardami przyjętymi w naszej firmie.

Twoje zadania:

•          profesjonalna obsługa klienta,

•          obsługa floty samochodów osobowych i prowadzenie dokumentacji flotowej,

•          obsługa klienta wewnętrznego i współpraca z dostawcami zewnętrznymi,

•          koordynacja i nadzór nad likwidacjami szkód komunikacyjnych,

•          nadzór nad ubezpieczeniem i rejestracją floty,

•          egzekwowanie przestrzegania standardów w zakresie prawidłowej eksploatacji pojazdów,

•          pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie relacji z obecnymi,

•          wynajem i odbiór samochodów na terenie Polski,

•          kontrola czystości oraz stanu technicznego floty,

•          tworzenie raportów i zestawień.

Oczekiwania:

•          indywidualne wykonywanie obowiązków,

•          czynne prawo jazdy kategorii B,

•          ukończone 25 lat,

•          doskonała organizacja pracy własnej i umiejętność pracy w zespole,

•          samodzielność i umiejętność rozwiązywania problemów,

•          dyspozycyjność i elastyczność,

•          wysoka kultura osobista,

•          dbałość o powierzone mienie,

•          bardzo dobre umiejętności interpersonalne oraz komunikacyjne,

•          punktualność,

•          znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym.

CV ze zdjęciem oraz listem motywacyjnym prosimy kierować na adres e-mail: info@sonarautomax.pl

W tytule wiadomości prosimy wpisać: SPECJALISTA DZIAŁU AUTORYZACJI NAJMU POJAZDÓW Z FUNKCJĄ KIEROWCY

Tylko CV ze zdjęciem będą rozpatrywane.

Prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Salon samochodowy  poszukuje osób,  które chcą wykorzystać swoje umiejętności na stanowisku:

PRACOWNIK MYJNI
Miejsce pracy: RADOM/ PRACA PEŁNY ETAT- umowa o pracę

Wymagania
- doświadczenie w zawodzie
- Zainteresowanie branżą motoryzacyjną
- Chęć do pracy
- Chęć dalszego rozwoju zawodowego
- Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- umowa o pracę zawierana bezpośrednio z serwisem
- perspektywa stałej współpracy z prestiżową Firmą
- możliwość doskonalenia swych kwalifikacji w zakresie pełnego auto-detailingu.

Prosimy o przesyłanie CV bezpośrednio e-mail: piotr@sonarautomax.pl lub dostarczanie osobiście do siedziby firmy:
Radom, ul. Słowackiego 338
Z dopiskiem:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedstawionych przeze mnie dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procedury rekrutacji – zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2016 r., poz. 922 z późn. zm).”

Uprzejmie informujemy iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami, nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Zawsze jesteśmy do dyspozycji!
- masz pytania odnośnie oferty?
- chcesz zamówić auto?
- interesuje Cię kredyt, leasing, ubezpieczenie?
Zadzwoń
605 24 88 33
lub napisz: info@sonarautomax.pl