Kariera

Salon samochodowy poszukuje osób, które chcą wykorzystać swoje umiejętności na stanowisku:

KIEROWCA AUTOTRANSPORTERA- OSOBA MOBILNO- ORGANIZACYJNA

Miejsce pracy: RADOM/  PRACA PEŁNY ETAT- umowa o pracę

Charakterystyka pracy:

-Transport aut- kraje UE

Praca na miejscu:

- Zarządzanie Logistyką floty firmy

- wykonywanie opisów aut- raportów- diagnostyka komputerowa samochodów

- Zaopatrzenie- firmowe

- Załatwianie spraw firmowych- dostarczanie-odbieranie dokumentacji/ administracja- rejestracja pojazdów

- Utrzymywanie porządku- wykonywanie- zlecanie drobnych prac konserwacyjnych

Jeśli potrafisz sprawnie organizować swój czas posiadasz: prawo jazdy kategorii B, C, C+E świadectwo kwalifikacji zawodowej/uprawnienia do przewozu rzeczy kartę kierowcy do tachografu cyfrowego, wiek 25-45 lat  przy tym jesteś sumienny, zaangażowany i dbasz o szczegóły, lubisz wyzwania prześlij do nas swoją aplikację a w niej: opis swoich doświadczeń zawodowych, kilka słów o sobie, które powiedzą nam kim jesteś i dlaczego to właśnie Ciebie powinniśmy zatrudnić.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji NA ADRES piotr@sonarautomax.pl

Z dopiskiem:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedstawionych przeze mnie dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procedury rekrutacji – zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2016 r., poz. 922  z późn. zm).”

Uprzejmie informujemy iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami, nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Salon samochodowy  poszukuje osób, które chcą wykorzystać swoje umiejętności na stanowisku:
ASYSTENTKI BIURA / RECEPCJONISTKI
Miejsce pracy: RADOM/ umowa o prace pełen etat
Region: mazowieckie

Jeśli potrafisz sprawnie organizować swój czas a przy tym jesteś sumienna , zaangażowana i dbasz o szczegóły, potrafisz zarządzać korespondencją, kontaktami z firmami kurierskimi a czasem potrafisz zrobić „dwie rzeczy naraz” jesteś na dobrej drodze by dołączyć do naszego Zespołu.
Jeśli dodatkowo znasz pakiet MS Office, posiadasz umiejętność obsługi podstawowych urządzeń biurowych, mile widziana znajomość programu graficznego Corel Draw, znajomość Fotografii- w celu publikacji ofert w internecie, prawo jazdy kat B. Jeśli lubisz wyzwania prześlij do nas swoją aplikację a w niej:
Opis swoich doświadczeń zawodowych, kilka słów o sobie, które powiedzą nam kim jesteś i dlaczego to właśnie Ciebie powinniśmy zatrudnić.
 Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:  kamil@sonarautomax.pl
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedstawionych przeze mnie dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procedury rekrutacji – zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2016 r., poz. 922 z późn. zm).”

Salon samochodowy  poszukuje osób,  które chcą wykorzystać swoje umiejętności na stanowisku:
PRACOWNIK MYJNI
Miejsce pracy: RADOM/ PRACA PEŁNY ETAT- umowa o pracę

Wymagania
- doświadczenie w zawodzie
- Zainteresowanie branżą motoryzacyjną
- Chęć do pracy
- Chęć dalszego rozwoju zawodowego
- Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- umowa o pracę zawierana bezpośrednio z serwisem
- perspektywa stałej współpracy z prestiżową Firmą
- możliwość doskonalenia swych kwalifikacji w zakresie pełnego auto-detailingu.

Prosimy o przesyłanie CV bezpośrednio e-mail: kamil@sonarautomax.pl lub dostarczanie osobiście do siedziby firmy:
Radom, ul. Słowackiego 338

SALON SAMOCHODOWY, poszukuje osób które chcą wykorzystać swoje umiejętności na stanowisku:
 Samodzielny Agent UBEZPIECZENIOWY
Miejsce pracy: RADOM

Obowiązki służbowe:
Sprzedaż, Rozwój przedsiębiorstwa

Od Kandydatów Oczekujemy

  • Kwalifikacji umożliwiających wykonywanie zawodu- ukończone Szkolenie zakończone państwowym egzaminem KNF
  • Komunikatywności,
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta lub sprzedaży,
  • Dobrej organizacja pracy własnej,
  • Wysokiej kultury osobistej,
  • Czynne prawo jazdy kat B
  • Zainteresowania podjęciem pracy na stałe w pełnym wymiarze godzin

Jeśli potrafisz sprawnie organizować swój czas a przy tym jesteś sumienna/sumienny , zaangażowana / y  dbasz o szczegóły, prześlij do nas swoją aplikację a w niej:
opis swoich doświadczeń zawodowych, kilka słów o sobie, które powiedzą nam kim jesteś i dlaczego to właśnie Ciebie powinniśmy zatrudnić.
Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji NA ADRES kamil@sonarautomax.pl
Z dopiskiem

Zawsze jesteśmy do dyspozycji!
- masz pytania odnośnie oferty?
- chcesz zamówić auto?
- interesuje Cię kredyt, leasing,                  ubezpieczenie?
Zadzwoń 507 101 830 lub napisz: info@sonarautomax.pl

Poznaj naszą firmę bliżej, tworzymy zgrany, prężnie działający zespół fachowców służących zawsze swym doświadczeniem