Wypożyczalnia » Wynajem długoterminowy

Wynajem długoterminowy w SonarAutoMax Car Rental polega na odpłatnym użytkowaniu samochodu z naszej floty, w okresie czasu od 6 do 24 miesięcy. Wynajem długoterminowy jest alternatywą dla zakupu samochodu na własność lub poprzez leasing. Usługa wynajmu skierowana jest szczególnie do tych firm, dla których samochód jest narzędziem pracy i wymaga okresowej wymiany. Usługa wynajmu długoterminowego nie wymaga angażowania własnych środków finansowych na zakup pojazdów, co korzystnie wpływa na zachowanie płynności finansowej firmy.


SonarAutoMax Car Rental oferuje stałe miesięczne opłaty za użytkowanie samochodu, których wysokość jest głównie uzależniona od czasu trwania umowy. Szczegóły umowy wynajmu długoterminowego dostosowane są do specyfiki biznesu i indywidualnych potrzeb naszych klientów.


Od strony prawno-księgowej wynajem długoterminowy traktowany jest jak leasing operacyjny wraz z dodatkowymi usługami. Przedmiot umowy leasingu zaliczany jest do składników majątku wynajmującego, który dokonuje odpisów amortyzacyjnych. Natomiast czynsz za najem stanowi koszt uzyskania przychodu dla korzystającego, na warunkach określonych przez Ustawę o podatku CIT.

Nasza Flota - samochody

Masz pytania związane

z wynajmem auta ?

 

Zadzwoń 787-787-707
48 365 40 16
lub napisz: info@sonarautomax.pl

Poznaj naszą firmę bliżej, tworzymy zgrany, prężnie działający zespół fachowców służących zawsze swym doświadczeniem