Oferta » Gwarancja niskich cen

Cechami wyróżniającymi nas na rynku są nie tylko bezwypadkowe, mające legalne pochodzenie oraz sprawdzony przez nas stan techniczny auta , ale również ich atrakcyjne ceny.


Na większość aut sprzedawanych w naszym salonie wystawiamy faktury VAT23%. Umożliwia to odliczenie 60% podatku od towaru i usług (max 6 tyś zł.) oraz zaksięgowanie zakupu jako koszt, a co się z tym wiąże pomniejszenie podatku dochodowego. Daje to również możliwość podjęcia dowolnej formy finansowania.


Kolejną korzyścią dla klienta indywidualnego który zdecyduje się na zakup auta w Sonar Auto Max jest fakt, że nie ponosi on już żadnych kosztów związanych z 2% podatkiem od czynności cywilno prawnych.


Pracując w branży od 15 lat mamy stałych sprawdzonych i zaufanych polskich oraz zagranicznych partnerów, a korzyści płynące z tej współpracy to konkurencyjne ceny, które Państwu oferujemy. Potrafimy wsłuchać się w potrzeby naszych klientów, jak również dopasować auto zgodnie z ich oczekiwaniami w stosunku do ceny.Zawsze jesteśmy do dyspozycji!
- masz pytania odnośnie oferty?
- chcesz zamówić auto?
- interesuje Cię kredyt, leasing,                  ubezpieczenie?
Zadzwoń 507 101 830 lub napisz: info@sonarautomax.pl

Poznaj naszą firmę bliżej, tworzymy zgrany, prężnie działający zespół fachowców służących zawsze swym doświadczeniem