Oferta » Gwarancja aut

Samochody oferowane przez SONAR AUTO MAX, są gruntownie sprawdzane przez nasz personel pod względem stanu technicznego.

Jesteśmy firmą która stawia na lojalność wobec klientów którzy postanowili zakupić swój wymarzony samochód właśnie u nas.
Możecie być Państwo pewni co do legalności pojazdów, które oferujemy do sprzedaży. Auta pochodzą głównie z rynku niemieckiego oraz polskich sieci dealerskich. Przed sfinalizowaniem każdej transakcji umożliwiamy weryfikację legalności pojazdu na najbliższym komisariacie policji.
Bardzo ważnym czynnikiem który znacząco wpływa na cenę oraz prawdziwą wartość pojazdu jest rzeczywisty przebieg . Gwarantujemy autentyczność przebiegów w oferowanych przez nas autach.
Każdorazowo udostępniamy pełną historię serwisową, nr identyfikacyjny pojazdu, protokół pomiaru grubości powłoki lakierniczej oraz dokumentację fotograficzną nabywanego pojazdu. Posiadamy również wiedzę czy wybrane przez Państwo auto miało jakiekolwiek szkody lub kolizje. Dzielimy się tą wiedzą przed podjęciem wiążących decyzji zakupu.
Oferujemy również możliwość nabycia gwarancji na podzespoły mechaniczne. Ryzyko wystąpienia awarii podzespołów mechanicznych może wystąpić nawet w nowym aucie, które co dopiero wyjechało z salonu. Jednakże właściciel takiego auta ma gwarancję producenta, co daje mu komfort, że powstała usterka zostanie naprawiona nieodpłatnie. Ten do niedawna przywilej zarezerwowany tylko dla aut nowych to już przeszłość. Decydując się na zakup samochodu w SonarAutoMax każdorazowo istnieje możliwość skorzystania z ubezpieczenia od awarii podzespołów mechanicznych ( silnik, skrzynia etc.) Jeśli w trakcie użytkowania wystąpi awaria, zużyta część zastanie bezpłatnie naprawiona lub wymieniona na nową.
 
SATYSFAKCJA KLIENTA TO NASZ GŁÓWNY CELZawsze jesteśmy do dyspozycji!
- masz pytania odnośnie oferty?
- chcesz zamówić auto?
- interesuje Cię kredyt, leasing,                  ubezpieczenie?
Zadzwoń 507 101 830 lub napisz: info@sonarautomax.pl

Poznaj naszą firmę bliżej, tworzymy zgrany, prężnie działający zespół fachowców służących zawsze swym doświadczeniem